Vyskúšajte si naše služby až na 1 týždeň zadarmo

Čo Vás čaká v skúšobnom konte?

Ing. Vladimír Ozimý
Ing. Viera Mezeiová
JUDr. Jozef Lukajka PhD.

Poradenstvo s lektormi

Počas platnosti skúšobného konta môžete zadávať otázky do poradenstva s lektormi.

Venujeme sa témam z oblastí:

• Daní
  • Účtovníctva
  • Miezd
  • Personalistiky
  • Pracovného práva
  • Obchodného práva
  • Neziskovkám

Účtovný, daňový a mzdový servis

Pravidelne aktualizované informácie vo forme krátkych videozáznamov a článkov.

Každý mesiac pribudne minimálne 20 nových videozáznamov a článkov. Krátke videozáznamy trvajú 5-30 minút a poskytujú odpovede na každodenné, ale aj zložitejšie komplexné otázky. Už teraz je k dispozícii databáza viac než 800 položiek:

• Videozáznamov
  • Článkov
  • Praktických pomôcok

Vybrané kompletné videozáznamy školení

Všetky záznamy školení upravujeme na krátke kapitoly aby ste nestrácali čas. Hľadanú časť prednášky teraz nájdete oveľa jednoduchšie. Všetky školenia sú postupne spracované do nového formátu videozáznamov, aby ste rýchlo našli potrebné informácie.

Ukážka pracovných manuálov

Súčasťou každého školenia je pracovný manuál, ktorý pre Vás archivujeme v elektronickej podobe.

NOVINKA
Čitáreň otázok a odpovedí

Nový formát poradenstva obsahuje databázu otázok a odpovedí, rozdelených podľa jednotlivých kategórií v poradenstve.

Aj Vaše otázky môžu pomôcť ostatným. Ak pri zadávaní otázky odsúhlasíte jej zverejnenie, otázka sa spolu s odpoveďou lektora zobrazí aj pre ostatných klientov na čítanie.

Online prenos školenia

Umožňujeme sledovanie jedného online školenia počas platnosti skúšobného konta. Náhľad online vysielania môžete vyskúšať aj tu:

V prípade záujmu o vyskúšanie služieb, nás môžete kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formulára.