Mzdy a personalistika vo vašom CUS konte

Všetky informácie, čo mzdár potrebuje, sú na jednom mieste v Mzdovom CUS konte. Zabezpečíme Vám prístup k relevantným odborným informáciám po celý rok.

Objednajte si prístup k Mzdovému CUS kontu s poradenstvom na 12 mesiacov len za 225 € s DPH.

Mikulášska akcia mínus 100 € je limitovaná a platí len pre objednávky uskutočnené od 6.12. do 23.12.2022

Naši odborní lektori už teraz pre Vás pripravujú školenia na témy, ktoré využijete vo vašej praxi.

Júlia Pšenková
JUDr. Renáta Matejová
Ing. Martina Švaňová
JUDr. Jozef Lukajka PhD.
Miroslav Gandžala

Obsahová náplň balíka

• Zákonník práce – pracovné právo
  • Zákonník práce z pohľadu mzdára
  • Výpočet miezd a náhrad mzdy
  • Sociálne a zdravotné poistenie
  • Opravy chýb v mzdovej učtárni
  • Exekúcie a zrážky
  • Zamestnávanie cudzincov
  • Vysielanie zamestnancov
  • Ročné zúčtovanie dane z príjmov
Cena balíka školení je len 225 € s DPH na 12 mesiacov

NOVINKA
Čitáreň otázok a odpovedí

Nový formát poradenstva obsahuje databázu otázok a odpovedí, rozdelených podľa jednotlivých kategórií v poradenstve.

Aj Vaše otázky môžu pomôcť ostatným. Ak pri zadávaní otázky odsúhlasíte jej zverejenenie, otázka sa spolu s odpoveďou lektora zobrazí aj pre ostatných klientov na čítanie.

Vaše výhody v CUS konte

Neobmedzený prístup k videozáznamom

v archíve školení za rok 2021/2022 na aktuálne mzdové témy vrátane noviel zákonov. Súčasťou každého videozáznamu je aj podrobný pracovný manuál vypracovaný lektorom.

Autorské články a komentáre k zákonom, praktické pomôcky

Prístup k 5 online školeniam podľa vlastného výberu počas nasledujúcich 12-tich mesiacov

• diskusia s lektormi počas online školenia
  • plnohodnotné školenia v trvaní 4-5 hodín