Daňové priznanie neziskových organizácií

povinnosť, príprava a zostavenie na praktických príkladoch s Ing. Jaroslavou Lukačovičovou

• Komplexne spracovaná téma vo forme videoškolenia
  • Exkluzívne len u nás! Poradenstvo každý pracovný deň a s garantovanou odpoveďou do 48 hodín k neziskovkám s Ing. Jaroslavou Lukačovičovou. Tento bonus máte v cene videoškolenia až na 3 mesiace zadarmo

Aktuálne informácie zadarmo pre vás

Odborný článok: Charitatívna reklama

— odporúča Ing. Jaroslava Lukačovičová

Pokiaľ hľadáte odpovede na otázky k zostaveniu daňových priznaní pre neziskové organizácie, ste na správnom mieste.

Ing. Jaroslava Lukačovičová sa viac ako sedemnásť rokov venuje účtovníctvu, so špecializáciou na účtovníctvo a dane neziskových účtovných jednotiek a je autorkou viacerých publikácií na túto tému. Pod jej vedením získate všetky relevantné informácie na jednom mieste.

• Využite teraz jedinečnú možnosť vypočuť si komplexné informácie k téme daňových priznaní neziskových organizácií.
  • Zároveň máte možnosť poradiť sa každý pracovný deň s Ing. Jaroslavou Lukačovičovou.
  • Písomnú odpoveď Vám garantujeme najneskôr do 48 hodín.

Cena kompletnej služby je 50 € s DPH!

Čo máte v cene?

• Viac ako 4 hodiny praktických informácii a príkladov z praxe
  • Opakované prehrávanie
  • Podrobný pracovný manuál s praktickými príkladmi
  • Videozáznam obsahuje aj odpovede na vaše konkrétne otázky z praxe zadané vopred
  • Všetky témy, ktoré sú obsahom videoškolenia nájdete prehľadne upravené a zostrihané.
  • Vyhľadávač vám pomôže pustiť si tému, ktorú práve potrebujete.
  • Kompletné poradenstvo pre neziskové organizácie priamo s Ing. Jaroslavou Lukačovičovou na 3 mesiace zadarmo s garantovanou písomnou odpoveďou do 48 hodín. Svoje otázky máte možnosť zadávať každý pracovný deň.

Kapitoly videoškolenia

• Účtovníctvo, kedy a aké, tipy
  • Povinnosť zostaviť účtovnú závierku
  • Povinnosť zverejnenia účtovnej závierky