Akcia

1 +1 Skolenia zadarmo

By clicking the Button you confirming that you’re agree with our following Terms and Conditions

Nadpis H3

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Nadpis H3

Účtovník Expert 2020/2021

730,- €

s DPH

Komplexné akreditované vzdelávania v oblasti daní, podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky.

Ústretové platobné podmienky

S možnosťou rozdelenia na splátky

Služby využívate od momentu prvej platby

Zvýhodnená cena vzdelávania 425 € s DPH
    v intenzívnom kurze do konca roku 2020

Mám záujem o dvojdňové školenie

Praktický výklad zákona o DPH s Ing. Soňou Ugróczy

Vyplňte, prosím, nižšie uvedené údaje.